![Cross Hunter 29" 22" Чорний-Жовтий [29CJA-002836], фото 1](https://images.prom.ua/7379104850_cross-hunter-29.jpg)
Cross Hunter 29" 22" Чорний-Жовтий [29CJA-002836]
- В наявності
- Код: 29CJA-002836
9 700 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Titan Arena 29" 19" Чорний-Червоний [29TJA-000017]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 22" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Втулка (передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Колір (додатковий) | Жовтий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 29X2.125 |
| Покришка (передня) | WANDA 91221 . 29X2*125 |
| Підсідельний штир | Алюміній 27-2 X300 X1-4T |
| Рама | Cross - alu - 22 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серія | Hunter |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 9 700 ₴

![Cross Hunter 29" 22" Чорний-Жовтий [29CJA-002836], фото 2](https://images.prom.ua/7379104851_w159_h159_cross-hunter-29.jpg)
![Cross Hunter 29" 22" Чорний-Жовтий [29CJA-002836], фото 3](https://images.prom.ua/7379104854_w159_h159_cross-hunter-29.jpg)
![Cross Hunter 29" 22" Чорний-Жовтий [29CJA-002836], фото 4](https://images.prom.ua/7379104790_w159_h159_cross-hunter-29.jpg)
![Cross Hunter 29" 22" Чорний-Жовтий [29CJA-002836], фото 5](https://images.prom.ua/7379104853_w159_h159_cross-hunter-29.jpg)
![Cross Hunter 29" 22" Чорний-Жовтий [29CJA-002836], фото 6](https://images.prom.ua/7379104793_w159_h159_cross-hunter-29.jpg)
![Cross Hunter 29" 22" Чорний-Жовтий [29CJA-002836], фото 7](https://images.prom.ua/7379104856_w159_h159_cross-hunter-29.jpg)
![Cross Hunter 29" 22" Чорний-Жовтий [29CJA-002836], фото 8](https://images.prom.ua/7379104795_w159_h159_cross-hunter-29.jpg)
