![Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Срібний [20TJBMX20-004279], фото 1](https://images.prom.ua/7379100542_velosiped-titan-bmx.jpg)
Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Срібний [20TJBMX20-004279]
- Немає в наявності
- Код: 20TJBMX20-004279
8 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Чорний [20TJBMX20-004280]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 10 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 13.2 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - ste - reg |
| Виніс руля | Алюмінієвий ZOOM MX-C628-8EN-M .28 - 6*22 - 2 H - 30MM EX.48MM |
| Втулка (Задня) | QUANDO KT-116 M14*14G*36H*110*180MM |
| Втулка (передня) | QUANDO KT-116 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | PROMAX U-980R, Алюмінієвий U-brake |
| Гальмівні ручки | C-STAR UL-237D, алюмінієва ручка на 2 пальці |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові CH-G05A. 130мм. чорні |
| Діаметр коліс | 20" |
| Каретка | SAMOX AX02-ABA |
| Кермо | Сталь 700 * 22 - 2 * 22 - 2 * 1 - 8T. H - 220MM |
| Колір рами (основний) | Срібло |
| Комплектація | ***** |
| Ланцюг | KMC Z-410NP, 1/2*1/8*76 ланок |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | 20"*1.75*14G*36H, подвійні алюмінієві |
| Педалі | WELLGO B289DU |
| Покришка (задня) | Покришка KENDA K905. 20X2 - 125 чорна , |
| Покришка (передня) | KENDA K905. 20X2*125 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюміній ZOOM SP-102/ISO-M. 25 - 4 X200 X2 - 6T |
| Рама | Titan - ste-10 |
| Рік | 2021 |
| Серія | BMX |
| Система шатунів | SAMOX BFC-23R CW-1416,1/2*1*8*28T*170mm, алюмінієвий шатун |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Сідло VELO VL-7040 |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | U-BRAKE |
| Тип рами | BMX |
- Ціна: 8 990 ₴

![Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Срібний [20TJBMX20-004279], фото 2](https://images.prom.ua/7379100543_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
![Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Срібний [20TJBMX20-004279], фото 3](https://images.prom.ua/7379100544_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
![Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Срібний [20TJBMX20-004279], фото 4](https://images.prom.ua/7379100545_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
![Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Срібний [20TJBMX20-004279], фото 5](https://images.prom.ua/7379100546_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
![Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Срібний [20TJBMX20-004279], фото 6](https://images.prom.ua/7379100547_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
![Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Срібний [20TJBMX20-004279], фото 7](https://images.prom.ua/7379100548_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
![Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Срібний [20TJBMX20-004279], фото 8](https://images.prom.ua/7379100549_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
![Велосипед Titan BMX Flatland Light 2021 20" 10" Срібний [20TJBMX20-004279], фото 9](https://images.prom.ua/7379100550_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
