![Велосипед Titan Arena 26" 13" Чорний-Синій [26TJA-005003], фото 1](https://images.prom.ua/7379099608_velosiped-titan-arena.jpg)
Велосипед Titan Arena 26" 13" Чорний-Синій [26TJA-005003]
- В наявності
- Код: 26TJA-005003
8 800 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Titan Shadow 2024 26" 15.5" Сірий-Зелений [26TJM-005057]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 13" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | GL-A23R |
| Втулка (передня) | GL-A23QF |
| Вік | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Грипси | JD-713 22.2*120mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | NECO B910. |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC HV500 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-625 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | BL-783 26*2.35, BK |
| Покришка (передня) | BL-783 26*2.35, BK |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-12 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серія | Arena |
| Система шатунів | 1/2*3/32*24*34*42T*152 мм |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 8 800 ₴

![Велосипед Titan Arena 26" 13" Чорний-Синій [26TJA-005003], фото 2](https://images.prom.ua/7379099609_w159_h159_velosiped-titan-arena.jpg)
![Велосипед Titan Arena 26" 13" Чорний-Синій [26TJA-005003], фото 3](https://images.prom.ua/7379099610_w159_h159_velosiped-titan-arena.jpg)
![Велосипед Titan Arena 26" 13" Чорний-Синій [26TJA-005003], фото 4](https://images.prom.ua/7379099611_w159_h159_velosiped-titan-arena.jpg)
![Велосипед Titan Arena 26" 13" Чорний-Синій [26TJA-005003], фото 5](https://images.prom.ua/7379099612_w159_h159_velosiped-titan-arena.jpg)
![Велосипед Titan Arena 26" 13" Чорний-Синій [26TJA-005003], фото 6](https://images.prom.ua/7379099613_w159_h159_velosiped-titan-arena.jpg)
