![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 1](https://images.prom.ua/7379127689_velosiped-crossbike-compass.jpg)
Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192]
- В наявності
- Код: 26СTA-006192
8 200 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CrossBike RESPECT 26" 13" Чорний-Синій [26СTS-006201]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Розмір рами | 12.5" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь: безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Вік | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Пластик 130 мм |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | FW-7 |
| Кермо | Сталевий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | 1/2*3/32*110L F51 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Подвійний алюмінієвий обід |
| Педалі | YH-181X. метал + пластик |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ500 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 26*2.125 чорна |
| Покришка (передня) | 26*2.125 чорна |
| Підсідельний штир | Сталь 27-2 X300 X1-2T |
| Рама | crossbike-alu-12 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2026 |
| Серія | Compass |
| Система шатунів | Шатун сталевий 1/2*3/32*24*34*42T*152MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB 3710 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 8 200 ₴

![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 2](https://images.prom.ua/7379127690_w159_h159_velosiped-crossbike-compass.jpg)
![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 3](https://images.prom.ua/7379127693_w159_h159_velosiped-crossbike-compass.jpg)
![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 4](https://images.prom.ua/7379127694_w159_h159_velosiped-crossbike-compass.jpg)
![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 5](https://images.prom.ua/7379127695_w159_h159_velosiped-crossbike-compass.jpg)
![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 6](https://images.prom.ua/7379127696_w159_h159_velosiped-crossbike-compass.jpg)
