![Велосипед CrossBike Everest 27"19" Чорний-Червоний [27CJPr-004436], фото 1](https://images.prom.ua/7379126212_velosiped-crossbike-everest.jpg)
Велосипед CrossBike Everest 27"19" Чорний-Червоний [27CJPr-004436]
- В наявності
- Код: 27CJPr-004436
7 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Cross Evolution 27.5" 17" Жовтий [27TJS-002924]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Розмір рами | 19" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng 135*180MM сталева |
| Втулка (передня) | передня втулка з ексцентриком |
| Вік | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Зростання для модуля підбору | 175-190 |
| Каретка | Kenli |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталь. 650 * 22 - 2 * 31 - 8 * 1 - 2T. H - 20MM |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | ***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC C30, 1/2*3/32*108 ланок |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Подвійний Алюмінієвий 27 - 5"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 27.5X2.125 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 27.5X2.125 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | crossbike-alu-19 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2022 |
| Серія | Everest |
| Система шатунів | Crossbike-ste. 170 мм |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Трещатка |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 7 900 ₴

![Велосипед CrossBike Everest 27"19" Чорний-Червоний [27CJPr-004436], фото 2](https://images.prom.ua/7379126213_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
![Велосипед CrossBike Everest 27"19" Чорний-Червоний [27CJPr-004436], фото 3](https://images.prom.ua/7379126214_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
![Велосипед CrossBike Everest 27"19" Чорний-Червоний [27CJPr-004436], фото 4](https://images.prom.ua/7379126215_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
