![Велосипед Titan Десна 24" 16" Чорний-Зелений [24TWF-003682], фото 1](https://images.prom.ua/7379125251_velosiped-titan-desna.jpg)
Велосипед Titan Десна 24" 16" Чорний-Зелений [24TWF-003682]
- Немає в наявності
- Код: 24TWF-003682
7 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CrossBike Lion 24" 11" Чорний-Зелений [24СTA-005554]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Сталевий |
| Втулка (Задня) | GL-C01 |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Falcon GL-C01, ножні гальма |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 24" |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | Сталева, 18 зубів |
| Кермо | Сталевий .580mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Ланцюг | FFC, F410 102L |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | YH-181X. метал + пластик |
| Покришка (задня) | WANDA 24*1 - 95 Чорна |
| Покришка (передня) | WANDA 24X1*95 |
| Підлога для модуля підбору | Жіночий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-16 |
| Рульова колонка | Рульова колонка 688 сталь |
| Рік | 2021 |
| Серія | Десна |
| Система шатунів | 1/2*1/8*44T*165MM steel crank set |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Titan - town |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | Ніжне гальмо |
| Тип задньої втулки | Гальмівна |
| Тип рами | Міський |
- Ціна: 7 900 ₴

![Велосипед Titan Десна 24" 16" Чорний-Зелений [24TWF-003682], фото 2](https://images.prom.ua/7379125252_w159_h159_velosiped-titan-desna.jpg)
