![Велосипед CrossBike Everest 26"13" Червоний [26CJPr-004419], фото 1](https://images.prom.ua/7379123542_velosiped-crossbike-everest.jpg)
Велосипед CrossBike Everest 26"13" Червоний [26CJPr-004419]
- Немає в наявності
- Код: 26CJPr-004419
7 600 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CrossBike Empire 26" 15" Рожевий [26CJPr-004609]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Розмір рами | 13" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 13.2 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng 135*180MM сталева |
| Втулка (передня) | передня втулка з ексцентриком |
| Вік | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | Kenli |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталь. 650 * 22 - 2 * 31 - 8 * 1 - 2T. H - 20MM |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Червоний |
| Комплектація | ***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC C30, 1/2*3/32*108 ланок |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Подвійний Алюмінієвий 24"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153. 26X2 - 125 чорна |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153. 26X2*125 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | crossbike-alu-13 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2022 |
| Серія | Everest |
| Система шатунів | Сталевий шатун 1/2*1/8*42T*170mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Трещатка |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 7 600 ₴

![Велосипед CrossBike Everest 26"13" Червоний [26CJPr-004419], фото 2](https://images.prom.ua/7379123543_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
![Велосипед CrossBike Everest 26"13" Червоний [26CJPr-004419], фото 3](https://images.prom.ua/7379123544_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
![Велосипед CrossBike Everest 26"13" Червоний [26CJPr-004419], фото 4](https://images.prom.ua/7379123545_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
![Велосипед CrossBike Everest 26"13" Червоний [26CJPr-004419], фото 5](https://images.prom.ua/7379123546_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
![Велосипед CrossBike Everest 26"13" Червоний [26CJPr-004419], фото 6](https://images.prom.ua/7379123547_w159_h159_velosiped-crossbike-everest.jpg)
