Велосипед CrossBike Tracker 29" 21" Чорний-Червоний [29СTA-006012]
- В наявності
- Код: 29СTA-006012
6 700 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Розмір рами | 21" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь: безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Пластик 130 мм |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | XH-04 68*122.5mm |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталь 680 * 22 - 2 * 31 - 8 * 1 - 2T. H - 30MM |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 112L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | MX-P624. Пластик |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | 29X2.125 |
| Покришка (передня) | 29X2.125 |
| Підсідельний штир | Сталевий. 27 - 2 X300 X1 - 2T |
| Рама | crossbike-alu-21 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2024 |
| Серія | Tracker |
| Система шатунів | Шатун сталевий 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB 3710 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 6 700 ₴

