![Велосипед Cross Space 20"10" Білий-Блакитний [20CJAS-003362], фото 1](https://images.prom.ua/7379119891_velosiped-cross-space.jpg)
Велосипед Cross Space 20"10" Білий-Блакитний [20CJAS-003362]
- Немає в наявності
- Код: 20CJAS-003362
5 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Cross Space 20"10" Чорний-Зелений-Білий [20CJAS-003363]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 11 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - ste - amor - alucrown-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | Shunfeng Сталева із ексцентриком 108mm |
| Вік | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | 131S |
| Гальмо (переднє) | 131S |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Діаметр коліс | 20" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | NECO N2 |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталевий .580mm |
| Колір (додатковий) | Блакитний |
| Колір (додатковий)2 | Білий |
| Колір рами (основний) | Білий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*100 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Подвійні алюмінієві |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (задня) | KENDA K1177 |
| Покришка (передня) | KENDA K1177 |
| Підсідельний штир | Сталь 27-2 X250 X1-4T |
| Рама | Cross - alu-10 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2022 |
| Серія | Space |
| Система шатунів | 24-34-42T 152 Чорний шатун із пластиковим покриттям |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Для дітей |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
| Хід вилки | 50 |
- Ціна: 5 990 ₴

![Велосипед Cross Space 20"10" Білий-Блакитний [20CJAS-003362], фото 2](https://images.prom.ua/7379119892_w159_h159_velosiped-cross-space.jpg)
![Велосипед Cross Space 20"10" Білий-Блакитний [20CJAS-003362], фото 3](https://images.prom.ua/7379119893_w159_h159_velosiped-cross-space.jpg)
![Велосипед Cross Space 20"10" Білий-Блакитний [20CJAS-003362], фото 4](https://images.prom.ua/7379119894_w159_h159_velosiped-cross-space.jpg)
![Велосипед Cross Space 20"10" Білий-Блакитний [20CJAS-003362], фото 5](https://images.prom.ua/7379119895_w159_h159_velosiped-cross-space.jpg)
