![Велосипед CrossBike Lion 24" 11" Чорний-Зелений [24СTA-005554], фото 1](https://images.prom.ua/7379118848_velosiped-crossbike-lion.jpg)
Велосипед CrossBike Lion 24" 11" Чорний-Зелений [24СTA-005554]
- Немає в наявності
- Код: 24СTA-005554
5 850 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CrossBike BOXTER 24" 11" Фіолетовий-Чорний [24СTA-006212]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Розмір рами | 11" |
| Хід вилки | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Вік | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 24" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | XH-04 68*122.5mm |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталь W640*Ø22.2*Ø31.8*1.4T H:20MM |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | ***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | 1/2*3/32*110L F51 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Подвійний алюмінієвий обід |
| Педалі | MX-P624. Пластик |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | 24X1.95 |
| Покришка (передня) | 24X1.95 |
| Підсідельний штир | Сталь 27-2 X300 X1-2T |
| Рама | crossbike-alu-11 |
| Рульова колонка | XJ-D3 28.6*44*30MM H:9MM Безрізьбова |
| Рік | 2025 |
| Серія | LION |
| Система шатунів | Сталевий шатун 1/2*3/32* 42T*152mm*9/16 |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB 3700 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 5 850 ₴

![Велосипед CrossBike Lion 24" 11" Чорний-Зелений [24СTA-005554], фото 2](https://images.prom.ua/7379118849_w159_h159_velosiped-crossbike-lion.jpg)
