![Електроскутер E-Titan Booster 12" Чорний-Червоний [12EB-005665], фото 1](https://images.prom.ua/7379116815_elektroskuter-e-titan-booster.jpg)
Електроскутер E-Titan Booster 12" Чорний-Червоний [12EB-005665]
- Немає в наявності
- Код: 12EB-005665
50 271 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер E-Titan Booster 12" Чорний-Білий [12EB-005711]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 72V 32AH |
| Амортизація | Задня + передня |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий |
| Гальмо (переднє) | Дисковий |
| Дисплей | РК екран |
| Діаметр коліс | 12" |
| Запас ходу | 55-80 км |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Мотор | Редукторний, Задньо мотор-колесо |
| Потужність двигуна | 2000W |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Тип акумулятора | Lead-Acid |
| Час заряду | 6 годин |
- Ціна: 50 271 ₴

![Електроскутер E-Titan Booster 12" Чорний-Червоний [12EB-005665], фото 2](https://images.prom.ua/7379116816_w159_h159_elektroskuter-e-titan-booster.jpg)
![Електроскутер E-Titan Booster 12" Чорний-Червоний [12EB-005665], фото 3](https://images.prom.ua/7379116817_w159_h159_elektroskuter-e-titan-booster.jpg)
![Електроскутер E-Titan Booster 12" Чорний-Червоний [12EB-005665], фото 4](https://images.prom.ua/7379116818_w159_h159_elektroskuter-e-titan-booster.jpg)
