![Електроскутер E-Titan E-tron 12" Зелений [14EE-005692], фото 1](https://images.prom.ua/7379116301_elektroskuter-e-titan-e-tron.jpg)
Електроскутер E-Titan E-tron 12" Зелений [14EE-005692]
- Немає в наявності
- Код: 14EE-005692
42 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер E-Titan E-tron 12" Синій [14EE-005693]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 60V 20AH |
| Амортизація | Задня + передня |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Барабанний |
| Гальмо (переднє) | Дисковий |
| Дисплей | РК екран |
| Діаметр коліс | 12" |
| Запас ходу | 55-80 км |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Мотор | Редукторний, Задньо мотор-колесо |
| Потужність двигуна | 1000W |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Серія | E-tron |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Тип акумулятора | Lead-Acid |
| Час заряду | 6 годин |
- Ціна: 42 400 ₴

![Електроскутер E-Titan E-tron 12" Зелений [14EE-005692], фото 2](https://images.prom.ua/7379116302_w159_h159_elektroskuter-e-titan-e-tron.jpg)
![Електроскутер E-Titan E-tron 12" Зелений [14EE-005692], фото 3](https://images.prom.ua/7379116303_w159_h159_elektroskuter-e-titan-e-tron.jpg)
![Електроскутер E-Titan E-tron 12" Зелений [14EE-005692], фото 4](https://images.prom.ua/7379116304_w159_h159_elektroskuter-e-titan-e-tron.jpg)
![Електроскутер E-Titan E-tron 12" Зелений [14EE-005692], фото 5](https://images.prom.ua/7379116305_w159_h159_elektroskuter-e-titan-e-tron.jpg)
![Електроскутер E-Titan E-tron 12" Зелений [14EE-005692], фото 6](https://images.prom.ua/7379116306_w159_h159_elektroskuter-e-titan-e-tron.jpg)
![Електроскутер E-Titan E-tron 12" Зелений [14EE-005692], фото 7](https://images.prom.ua/7379116307_w159_h159_elektroskuter-e-titan-e-tron.jpg)
![Електроскутер E-Titan E-tron 12" Зелений [14EE-005692], фото 8](https://images.prom.ua/7379116308_w159_h159_elektroskuter-e-titan-e-tron.jpg)
![Електроскутер E-Titan E-tron 12" Зелений [14EE-005692], фото 9](https://images.prom.ua/7379116309_w159_h159_elektroskuter-e-titan-e-tron.jpg)
