![Електровелосипед E-Titan Travel 20.4" 13" Чорний [20.4ETJA-005660], фото 1](https://images.prom.ua/7379116288_elektrovelosiped-e-titan-travel.jpg)
Електровелосипед E-Titan Travel 20.4" 13" Чорний [20.4ETJA-005660]
- Немає в наявності
- Код: 20.4ETJA-005660
41 000 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Cross Marvel 20" 10" Білий-Зелений [20CJAS-003360]
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 48V 12Ah |
| Вага велосипеда | 25 кг |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Діаметр коліс | 20" |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano SL-TX30 |
| Мотор | Заднє мотор-колесо |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Потужність двигуна | 500W |
| Розмір рами | 13" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рами | Складаний |
| Час заряду | 6 годин |
- Ціна: 41 000 ₴

![Електровелосипед E-Titan Travel 20.4" 13" Чорний [20.4ETJA-005660], фото 2](https://images.prom.ua/7379116289_w159_h159_elektrovelosiped-e-titan-travel.jpg)
