![Електроскутер E-Titan Master 20" Чорний [20EM-005562], фото 1](https://images.prom.ua/7379115516_elektroskuter-e-titan-master.jpg)
Електроскутер E-Titan Master 20" Чорний [20EM-005562]
- Немає в наявності
- Код: 20EM-005562
34 500 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер E-Titan Master 20" Червоний [20EM-005697]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 60V 20AH |
| Амортизація | Задня + передня |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Барабанний |
| Гальмо (переднє) | Барабанний |
| Дисплей | РК екран |
| Діаметр коліс | 20" |
| Запас ходу | 55-80 км |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Мотор | Редукторний, Задньо мотор-колесо |
| Потужність двигуна | 1000W |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Серія | Master |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Тип акумулятора | Lead-Acid |
| Час заряду | 6 годин |
- Ціна: 34 500 ₴

![Електроскутер E-Titan Master 20" Чорний [20EM-005562], фото 2](https://images.prom.ua/7379115517_w159_h159_elektroskuter-e-titan-master.jpg)
![Електроскутер E-Titan Master 20" Чорний [20EM-005562], фото 3](https://images.prom.ua/7379115518_w159_h159_elektroskuter-e-titan-master.jpg)
![Електроскутер E-Titan Master 20" Чорний [20EM-005562], фото 4](https://images.prom.ua/7379115519_w159_h159_elektroskuter-e-titan-master.jpg)
![Електроскутер E-Titan Master 20" Чорний [20EM-005562], фото 5](https://images.prom.ua/7379115520_w159_h159_elektroskuter-e-titan-master.jpg)
![Електроскутер E-Titan Master 20" Чорний [20EM-005562], фото 6](https://images.prom.ua/7379115521_w159_h159_elektroskuter-e-titan-master.jpg)
![Електроскутер E-Titan Master 20" Чорний [20EM-005562], фото 7](https://images.prom.ua/7379115522_w159_h159_elektroskuter-e-titan-master.jpg)
![Електроскутер E-Titan Master 20" Чорний [20EM-005562], фото 8](https://images.prom.ua/7379115523_w159_h159_elektroskuter-e-titan-master.jpg)
![Електроскутер E-Titan Master 20" Чорний [20EM-005562], фото 9](https://images.prom.ua/7379115524_w159_h159_elektroskuter-e-titan-master.jpg)
