![Електровелосипед Alvas RANGER 820M Сірий [00-00004811], фото 1](https://images.prom.ua/7379115510_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
Електровелосипед Alvas RANGER 820M Сірий [00-00004811]
- Немає в наявності
- Код: 00-00004811
33 200 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед Alvas RANGER 820M Сірий [00-00004811]
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал рами | Алюміній |
| Виробник | Ranger |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 36V 12.5AH |
| Вилка | 29" Амортизаційна алюмінієва вилка |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 90мм |
| Втулка (Задня) | Алюмінієва |
| Втулка (передня) | Алюмінієва |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Запас ходу | 60-70 км |
| Каретка | картридж |
| Кермо | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Сірий |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO ASLM315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO ARDTY200 |
| Покришка (задня) | KENDA 29*2.0 |
| Покришка (передня) | KENDA 29*2.0 |
| Потужність двигуна | 350W |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рульова колонка | NECO 1 1/8" oversize |
| Рік | 2023 |
| Система шатунів | Алюмінієвий |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рами | Гірський |
| Час заряду | 2-7 годин |
- Ціна: 33 200 ₴

![Електровелосипед Alvas RANGER 820M Сірий [00-00004811], фото 2](https://images.prom.ua/7379115511_w159_h159_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
![Електровелосипед Alvas RANGER 820M Сірий [00-00004811], фото 3](https://images.prom.ua/7379115512_w159_h159_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
![Електровелосипед Alvas RANGER 820M Сірий [00-00004811], фото 4](https://images.prom.ua/7379115513_w159_h159_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
![Електровелосипед Alvas RANGER 820M Сірий [00-00004811], фото 5](https://images.prom.ua/7379115514_w159_h159_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
![Електровелосипед Alvas RANGER 820M Сірий [00-00004811], фото 6](https://images.prom.ua/7379115515_w159_h159_elektrovelosiped-alvas-ranger.jpg)
