![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 1](https://images.prom.ua/7379112385_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694]
- Немає в наявності
- Код: 14EH-005694
32 800 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер E-Titan Horse 14" Чорний [14EH-005695]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 60V 20AH |
| Амортизація | Задня + передня |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Барабанний |
| Гальмо (переднє) | Дисковий |
| Дисплей | РК екран |
| Діаметр коліс | 14" |
| Запас ходу | 55-80 км |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Мотор | Редукторний, Задньо мотор-колесо |
| Потужність двигуна | 1000W |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Серія | Horse |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Тип акумулятора | Lead-Acid |
| Час заряду | 6 годин |
- Ціна: 32 800 ₴

![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 2](https://images.prom.ua/7379112386_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 3](https://images.prom.ua/7379112387_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 4](https://images.prom.ua/7379112388_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 5](https://images.prom.ua/7379112389_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 6](https://images.prom.ua/7379112390_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 7](https://images.prom.ua/7379112391_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 8](https://images.prom.ua/7379112392_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
![Електроскутер E-Titan Horse 14" Синій [14EH-005694], фото 9](https://images.prom.ua/7379112393_w159_h159_elektroskuter-e-titan-horse.jpg)
