![Електровелосипед Titan RANGER 820L 27,5" 17" Фіолетовий [00-00005408], фото 1](https://images.prom.ua/7379111709_elektrovelosiped-titan-ranger.jpg)
Електровелосипед Titan RANGER 820L 27,5" 17" Фіолетовий [00-00005408]
- Немає в наявності
- Код: 00-00005408
32 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед Titan RANGER 820L 27,5" 17" Фіолетовий [00-00005408]
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 36V 12.5AH |
| Вага велосипеда | 22 кг |
| Вилка | 27.5" Амортизаційна алюмінієва вилка |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 90мм |
| Втулка (Задня) | Алюмінієва |
| Втулка (передня) | Алюмінієва |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Запас ходу | 60-70 км |
| Каретка | картридж |
| Кермо | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Фіолетовий |
| Колір рами (основний) | Фіолетовий |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO ASLM315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO ARDTY200 |
| Покришка (задня) | KENDA 27.5*2.0 |
| Покришка (передня) | KENDA 27.5*2.0 |
| Потужність двигуна | 350W |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Розмір рами | 17" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | NECO 1 1/8" oversize |
| Рік | 2024 |
| Серія | Ranger |
| Система шатунів | Алюмінієвий |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Жіночий |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рами | Гірський |
| Час заряду | 2-7 годин |
- Ціна: 32 400 ₴

![Електровелосипед Titan RANGER 820L 27,5" 17" Фіолетовий [00-00005408], фото 2](https://images.prom.ua/7379111712_w159_h159_elektrovelosiped-titan-ranger.jpg)
![Електровелосипед Titan RANGER 820L 27,5" 17" Фіолетовий [00-00005408], фото 3](https://images.prom.ua/7379111715_w159_h159_elektrovelosiped-titan-ranger.jpg)
![Електровелосипед Titan RANGER 820L 27,5" 17" Фіолетовий [00-00005408], фото 4](https://images.prom.ua/7379111717_w159_h159_elektrovelosiped-titan-ranger.jpg)
![Електровелосипед Titan RANGER 820L 27,5" 17" Фіолетовий [00-00005408], фото 5](https://images.prom.ua/7379111718_w159_h159_elektrovelosiped-titan-ranger.jpg)
![Електровелосипед Titan RANGER 820L 27,5" 17" Фіолетовий [00-00005408], фото 6](https://images.prom.ua/7379111719_w159_h159_elektrovelosiped-titan-ranger.jpg)
