![Електроскутер E-Titan Plaid 14" Чорний [16EP-005157], фото 1](https://images.prom.ua/7379109386_elektroskuter-e-titan-plaid.jpg)
Електроскутер E-Titan Plaid 14" Чорний [16EP-005157]
- Немає в наявності
- Код: 16EP-005157
26 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер E-Titan Plaid 14" Голубой [16EP-005158]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 48V 20AH |
| Амортизація | Задня + передня |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Барабанний |
| Гальмо (переднє) | Барабанний |
| Дисплей | РК екран |
| Діаметр коліс | 14" |
| Запас ходу | 55-80 км |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Мотор | Заднє мотор-колесо |
| Потужність двигуна | 700W |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2024 |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Тип акумулятора | Lead-Acid |
| Час заряду | 6 годин |
- Ціна: 26 300 ₴

![Електроскутер E-Titan Plaid 14" Чорний [16EP-005157], фото 2](https://images.prom.ua/7379109387_w159_h159_elektroskuter-e-titan-plaid.jpg)
