![Велосипед Cronus Dynamic 520 27.5" 22" Чорний-Зелений [CRN-20-003090], фото 1](https://images.prom.ua/7379109365_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
Велосипед Cronus Dynamic 520 27.5" 22" Чорний-Зелений [CRN-20-003090]
- Немає в наявності
- Код: CRN-20-003090
25 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cronus |
| Розмір рами | 19.5" |
| Хід вилки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Вилка | SRSunTour XCM RL 100 |
| Втулка (Задня) | Neco alloy |
| Втулка (передня) | Neco alloy |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | BR-MT200 (Shimano) |
| Гальмо (переднє) | BL-MT200 (Shimano) |
| Гальмівні ручки | Shimano BL-MT200 гідравлічне гальмо |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Зростання для модуля підбору | 190-205 |
| Касета | CS-HG500-10 11-42T |
| Кермо | Алюмінієвий .650mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | ***** |
| Кількість швидкостей | 20 швидкостей |
| Ланцюг | KMC Z7 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano Deore RD-M6000 SGS Shadow |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Deore RD-M6000 SGS Shadow |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-M6020 |
| Покришка (задня) | KENDA 27,5x2.1 Black |
| Покришка (передня) | KENDA 27,5x2.1 Black |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Рік | 2020 |
| Серія | Dynamic |
| Система шатунів | SHIMANO FC-MT500-2 36-26T |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 25 990 ₴

![Велосипед Cronus Dynamic 520 27.5" 22" Чорний-Зелений [CRN-20-003090], фото 2](https://images.prom.ua/7379109368_w159_h159_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
![Велосипед Cronus Dynamic 520 27.5" 22" Чорний-Зелений [CRN-20-003090], фото 3](https://images.prom.ua/7379109369_w159_h159_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
![Велосипед Cronus Dynamic 520 27.5" 22" Чорний-Зелений [CRN-20-003090], фото 4](https://images.prom.ua/7379109372_w159_h159_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
![Велосипед Cronus Dynamic 520 27.5" 22" Чорний-Зелений [CRN-20-003090], фото 5](https://images.prom.ua/7379109374_w159_h159_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
![Велосипед Cronus Dynamic 520 27.5" 22" Чорний-Зелений [CRN-20-003090], фото 6](https://images.prom.ua/7379109376_w159_h159_velosiped-cronus-dynamic.jpg)
