![Електровелосипед Titan Milan 28" 16" Червоний MXUS FX-15 F 36V13Ah [00-00005562], фото 1](https://images.prom.ua/7379108917_elektrovelosiped-titan-milan.jpg)
Електровелосипед Titan Milan 28" 16" Червоний MXUS FX-15 F 36V13Ah [00-00005562]
- Немає в наявності
- Код: 00-00005562
25 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед Titan Milan 28" 16" Червоний MXUS FX-15 F 36V13Ah [00-00005562]
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 36V 13AH |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | falcon, Stal |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Вік | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Kenli картридж |
| Касета | Сталева, 22 зуби |
| Кермо | Сталевий .580mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Червоний |
| Ланцюг | TEC,C1 104L |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Покришка (задня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Потужність двигуна | 350W |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-16 |
| Розмір рами | 16" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Переднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2025 |
| Серія | Milan |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Жіночий |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип рами | Міський |
| Час заряду | 2-7 годин |
- Ціна: 25 400 ₴

![Електровелосипед Titan Milan 28" 16" Червоний MXUS FX-15 F 36V13Ah [00-00005562], фото 2](https://images.prom.ua/7379108919_w159_h159_elektrovelosiped-titan-milan.jpg)
![Електровелосипед Titan Milan 28" 16" Червоний MXUS FX-15 F 36V13Ah [00-00005562], фото 3](https://images.prom.ua/7379108922_w159_h159_elektrovelosiped-titan-milan.jpg)
