![Велосипед Titan Zevs 29" 21" Чорний-Сірий [29TWA-003605], фото 1](https://images.prom.ua/7379106389_velosiped-titan-zevs.jpg)
Велосипед Titan Zevs 29" 21" Чорний-Сірий [29TWA-003605]
- Немає в наявності
- Код: 29TWA-003605
22 800 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Favorite Tracker 27.5 "17" Чорний-Жовтий [FvTAL21-003673]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 21" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Алюмінієва вилка SRSuntour XCT-HLO з масляним LockOut, безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий - 90мм |
| Втулка (Задня) | JoyTech: D762TSE, алюмінієва втулка з ексцентриком |
| Втулка (передня) | JoyTech: D761DSE, алюмінієва втулка з ексцентриком |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 ALTUS |
| Гальмо (переднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 ALTUS |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Картридж SHIMANO BB-UN100 |
| Касета | SHIMANO ACSHG2019136 |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:700mm |
| Колір (додатковий) | Сірий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Кількість швидкостей | 24 швидкості |
| Ланцюг | KMC, C9R 114L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO ASLM3000 27SPD |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO ARDM3000SGS |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO AFDM3000TSM6 |
| Покришка (задня) | Kenda K1162.29*2 - 1.D - 725MM.W - 53MM |
| Покришка (передня) | Kenda K1162.29*2 - 1.D - 725MM.W - 53MM |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-21 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серія | Gefest |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун Shimano FC-MT101,1/2*3/32*22*30*40T*170MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Для чоловіка |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 22 800 ₴

![Велосипед Titan Zevs 29" 21" Чорний-Сірий [29TWA-003605], фото 2](https://images.prom.ua/7379106391_w159_h159_velosiped-titan-zevs.jpg)
![Велосипед Titan Zevs 29" 21" Чорний-Сірий [29TWA-003605], фото 3](https://images.prom.ua/7379106393_w159_h159_velosiped-titan-zevs.jpg)
![Велосипед Titan Zevs 29" 21" Чорний-Сірий [29TWA-003605], фото 4](https://images.prom.ua/7379106394_w159_h159_velosiped-titan-zevs.jpg)
![Велосипед Titan Zevs 29" 21" Чорний-Сірий [29TWA-003605], фото 5](https://images.prom.ua/7379106396_w159_h159_velosiped-titan-zevs.jpg)
