![Велосипед Titan Cobra 2022 29" 20" Зелений [29TWA-003610], фото 1](https://images.prom.ua/7379104615_velosiped-titan-cobra.jpg)
Велосипед Titan Cobra 2022 29" 20" Зелений [29TWA-003610]
- Немає в наявності
- Код: 29TWA-003610
18 800 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Favorite Tracker 29 "19,5" Чорний-Зелений [FvTAL21-003675]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 20" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Алюмінієва вилка UDING з виносним LockOut, безрізьбова, хід: 60мм |
| Виніс руля | Алюмінієвий - 90мм |
| Втулка (Задня) | ShunFeng: SF-B27, алюміній з ексцентриком |
| Втулка (передня) | ShunFeng: SF-B27, алюміній з ексцентриком |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Картридж SHIMANO BB-UN100 |
| Касета | SHIMANO ACSHG2019134 |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:700mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Зелений |
| Кількість швидкостей | 27 швидкостей |
| Ланцюг | KMC, C9R 112L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO ASLM2000 27SPD |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO ARDM2000SGS |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO AFSTY500TSM6 |
| Покришка (задня) | Kenda K1162, 29*2.1, D:720MM, W:53MM |
| Покришка (передня) | Kenda K1162, 29*2.1, D:720MM, W:53MM |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-20 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серія | Cobra |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун Shimano FC-MT101,1/2*3/32*22*30*40T*170MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Для чоловіка |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 18 800 ₴

![Велосипед Titan Cobra 2022 29" 20" Зелений [29TWA-003610], фото 2](https://images.prom.ua/7379104616_w159_h159_velosiped-titan-cobra.jpg)
![Велосипед Titan Cobra 2022 29" 20" Зелений [29TWA-003610], фото 3](https://images.prom.ua/7379104617_w159_h159_velosiped-titan-cobra.jpg)
![Велосипед Titan Cobra 2022 29" 20" Зелений [29TWA-003610], фото 4](https://images.prom.ua/7379104618_w159_h159_velosiped-titan-cobra.jpg)
![Велосипед Titan Cobra 2022 29" 20" Зелений [29TWA-003610], фото 5](https://images.prom.ua/7379104619_w159_h159_velosiped-titan-cobra.jpg)
