![Велосипед Titan First 29 "20" Чорний-Червоний [29TWA21-003587], фото 1](https://images.prom.ua/7379102729_velosiped-titan-first.jpg)
Велосипед Titan First 29 "20" Чорний-Червоний [29TWA21-003587]
- Немає в наявності
- Код: 29TWA21-003587
14 900 ₴
Titan First 29 - недорогий найнер на легкій алюмінієвій рамі, який ми розробили для тих, хто любить велопрогулянки і не хоче переплачувати зайвого. Він зібраний на якісних деталях, які готові прослужити довгу службу. Він підійде як для звичайних прогулянок, так і для поїздок на роботу.
Рама велосипеда виконана з алюмінієвого сплаву. На відміну від стали вона має більш низьку вагу і перевершує її в жорсткості. В результаті велосипед стає не тільки легше, але і маневреннее. Вам буде легше розганяти і підтримувати швидкість. Якісна зварювання і вдала форма труб робить раму міцною і витривалою.
Зручне сідло з оптимальною жорсткістю і формою позбавить від дискомфорту при тривалих прогулянках. Воно легко регулюється під зріст велосипедиста, що дозволить користуватися велосипедом всім членам сім'ї. Пластикові крила роблять байк готовим до поїздок в брудну погоду. З ними ваша одяг буде менше намокати і забруднюватися. Також вони відмінно вписуються в стиль велосипеда. За зручність парковки відповідає підніжка, яка встановлена на нижню перо велосипеда.
Амортизаційна вилка допоможе вам легко і комфортно долати бездоріжжя і розбитий асфальт. Її робота буде пом'якшувати ями і дрібні нерівності, за рахунок чого катання стане більш м'яким і безпечним, а управління легким.
Колеса діаметром 29 дюймів плавно і легко котять по розбитому асфальту і бездоріжжю. У них кращий накат серед всіх інших стандартів. На таких колесах легко підтримувати швидкість, особливо на прямих ділянках. За рахунок цього ви можете заощадити значну частину зусиль. Зібрані колеса на ободах з подвійним профілем, які витримують більше навантаження, ніж стандартні одинарні. Втулки на ексцентрикових осях дозволяють швидко зняти колеса з велосипеда для обслуговування або транспортування. Покришки шириною 2,1 дюйма забезпечать надійне зчеплення і м'якість ходу.
Перемикання передач на 21 швидкість дозволить людям з будь-фізичною підготовкою впевнено долати підйоми і швидко їздити зі спусків. Спереду у велосипеда 3 зірки, а ззаду блок з семи зірочок. Компоненти представлені брендом Shimano. Від більш дешевих китайських аналогів вони відрізняються більш тривалим терміном служби і більш високою якістю перемикання.
Дискові механічні гальма на відміну від ободних дають велику потужність. Вона не постраждає якщо на обід потрапить бруд або вода.
Titan First 29 - доступний велосипед на 29 колесах, створений для українських доріг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 20" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-B07 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-B07 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмо (переднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Зростання для модуля підбору | 190-205 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | Shimano MF-TZ500. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:700mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC,C30 110L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | SY-B030,29*2.1,D:686MM,W:52MM |
| Покришка (передня) | SY-B030,29*2.1,D:686MM,W:52MM |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-20 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серія | First |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Titan" |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 14 900 ₴

![Велосипед Titan First 29 "20" Чорний-Червоний [29TWA21-003587], фото 2](https://images.prom.ua/7379102730_w159_h159_velosiped-titan-first.jpg)
