![Велосипед Titan Drag 26" 15" Зелений [26TWA21-003600], фото 1](https://images.prom.ua/7379102725_velosiped-titan-drag.jpg)
Велосипед Titan Drag 26" 15" Зелений [26TWA21-003600]
- Немає в наявності
- Код: 26TWA21-003600
14 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Titan Valencia 2026 26" 18" Зелений [26TWCT21-004726]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 15" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 14 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина 50мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-B07 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-B07 |
| Вік | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмо (переднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | Shimano MF-TZ500. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:650mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Зелений |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC.C7 108L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TY300D |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | SY-B071,26*2.35,D:606мм,W:53мм |
| Покришка (передня) | SY-B071,26*2.35,D:606мм,W:53мм |
| Підлога для модуля підбору | Хлопчик |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Champion alu-15 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серія | Drag |
| Система шатунів | SHIMANO FC-TY301. 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 14 900 ₴

![Велосипед Titan Drag 26" 15" Зелений [26TWA21-003600], фото 2](https://images.prom.ua/7379102726_w159_h159_velosiped-titan-drag.jpg)
