![Велосипед Cross Crossover susp 2025 26" 19" Темно сірий [26.4TWFT-006074], фото 1](https://images.prom.ua/7379101753_velosiped-cross-crossover.jpg)
Велосипед Cross Crossover susp 2025 26" 19" Темно сірий [26.4TWFT-006074]
- Немає в наявності
- Код: 26.4TWFT-006074
14 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Cross Defender 26*4.9" 19" Чорний-Неоновий жовтий [265CJS-005027]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 19" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | JD-713 22.2*120mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Зростання для модуля підбору | 175-190 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий .680mm |
| Колір (додатковий) | Темно сірий |
| Колір рами (основний) | Темно сірий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий |
| Педалі | NECO WP-625 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ500 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 26x4.0 |
| Покришка (передня) | 26x4.0 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cross - alu-19 |
| Рульова колонка | NECO H159DM |
| Рік | 2025 |
| Серія | Crossover |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Чорне, MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 14 300 ₴

![Велосипед Cross Crossover susp 2025 26" 19" Темно сірий [26.4TWFT-006074], фото 2](https://images.prom.ua/7379101754_w159_h159_velosiped-cross-crossover.jpg)
![Велосипед Cross Crossover susp 2025 26" 19" Темно сірий [26.4TWFT-006074], фото 3](https://images.prom.ua/7379101755_w159_h159_velosiped-cross-crossover.jpg)
![Велосипед Cross Crossover susp 2025 26" 19" Темно сірий [26.4TWFT-006074], фото 4](https://images.prom.ua/7379101756_w159_h159_velosiped-cross-crossover.jpg)
