![Велосипед CROSS URBAN 29"19" Чорний-Зелений [29CJAS-004363], фото 1](https://images.prom.ua/7379101274_velosiped-cross-urban.jpg)
Велосипед CROSS URBAN 29"19" Чорний-Зелений [29CJAS-004363]
- Немає в наявності
- Код: 29CJAS-004363
13 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Titan FOX 29" 21" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005516]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 19" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Виніс руля | 28 - 6*31 - 8 Вінос - 50мм "Titan" |
| Втулка (Задня) | Shunfeng 3/8*36H*14G*180*220mm |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A210 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Tektro Novela |
| Гальмо (переднє) | Tektro Novela |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | NECO N2 |
| Касета | Shimano TZ21. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Подвійний алюмінієвий обід 29 |
| Педалі | Педалі NECO WP-625. |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (задня) | Kenda K1162, 29*2.1, D:720MM, W:53MM |
| Покришка (передня) | Kenda K1162, 29*2.1, D:720MM, W:53MM |
| Підсідельний штир | Алюміній 27-2 X300 X1-4T |
| Рама | Cross - alu-19 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серія | Urban |
| Система шатунів | SHIMANO FC-TY301 |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB розмір 230 * 170mm |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 13 400 ₴

![Велосипед CROSS URBAN 29"19" Чорний-Зелений [29CJAS-004363], фото 2](https://images.prom.ua/7379101275_w159_h159_velosiped-cross-urban.jpg)
![Велосипед CROSS URBAN 29"19" Чорний-Зелений [29CJAS-004363], фото 3](https://images.prom.ua/7379101276_w159_h159_velosiped-cross-urban.jpg)
![Велосипед CROSS URBAN 29"19" Чорний-Зелений [29CJAS-004363], фото 4](https://images.prom.ua/7379101277_w159_h159_velosiped-cross-urban.jpg)
![Велосипед CROSS URBAN 29"19" Чорний-Зелений [29CJAS-004363], фото 5](https://images.prom.ua/7379101278_w159_h159_velosiped-cross-urban.jpg)
