![Велосипед Titan Stinger 29" 15" Фіолетовий [26TJAL20-002829], фото 1](https://images.prom.ua/7379101263_velosiped-titan-stinger.jpg)
Велосипед Titan Stinger 29" 15" Фіолетовий [26TJAL20-002829]
- Немає в наявності
- Код: 26TJAL20-002829
13 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Titan Palermo 26" 18" Чорний [26TWCT-004721]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 15" |
| Хід вилки | 80 мм |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - ste - amort - alucrown-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий. H – 40MM EX – 80MM |
| Втулка (Задня) | Алюмінієва |
| Втулка (передня) | передня втулка з ексцентриком |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Кермо | Алюмінієвий |
| Колір рами (основний) | Фіолетовий |
| Кількість швидкостей | 27 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SL-M370 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі VP VP-577. |
| Перемикач швидкостей (задній) | RD-M370 |
| Перемикач швидкостей (передній) | FD-M370 |
| Покришка (задня) | Kenda 2,35" чорна |
| Покришка (передня) | Kenda 2,35" чорна |
| Рама | Champion alu-15 |
| Рік | 2020 |
| Серія | Stinger |
| Система шатунів | Prowheel |
| Спиці | 14 G |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 13 400 ₴

![Велосипед Titan Stinger 29" 15" Фіолетовий [26TJAL20-002829], фото 2](https://images.prom.ua/7379101264_w159_h159_velosiped-titan-stinger.jpg)
