![Велосипед Elleven Aliens 26" 17" Червоний [26WRM21-003978], фото 1](https://images.prom.ua/7379100834_velosiped-elleven-aliens.jpg)
Велосипед Elleven Aliens 26" 17" Червоний [26WRM21-003978]
- Немає в наявності
- Код: 26WRM21-003978
12 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CROSS Stinger 26" 15" Червоний [26СTS-004314]
| Основні | |
|---|---|
| Розмір рами | 17" |
| Виробник | Cross |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Вилка | Стальна ригідна вилка 26*28.6 |
| Виніс руля | Алюмінієвий.L - 60mm |
| Втулка (Задня) | Алюмінієва |
| Втулка (передня) | передня втулка з ексцентриком |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | картридж |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий .650mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Червоний |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC.C7 118L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | Алюмінієвий обід FAT Bike. W - 87MM |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ500 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TY500 |
| Покришка (задня) | VANCOM. 26X4 - 0 чорна |
| Покришка (передня) | VANCOM. 26X4*0 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Elleven-Alu-17 |
| Рульова колонка | NECO H115M-1 |
| Рік | 2021 |
| Серія | Aliens |
| Система шатунів | Prowheel |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Фетбайк |
- Ціна: 12 900 ₴

![Велосипед Elleven Aliens 26" 17" Червоний [26WRM21-003978], фото 2](https://images.prom.ua/7379100835_w159_h159_velosiped-elleven-aliens.jpg)
