![Велосипед Titan Crossover 26" 17" Помаранчевий-Чорний [264TWFT21-003616], фото 1](https://images.prom.ua/7379099928_velosiped-titan-crossover.jpg)
Велосипед Titan Crossover 26" 17" Помаранчевий-Чорний [264TWFT21-003616]
- Немає в наявності
- Код: 264TWFT21-003616
12 200 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Champion Lector 26"15" Чорний-Синій [26ChWAL21-003186]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 17" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Вилка | Titan - ste - reg |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмо (переднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Зростання для модуля підбору | 175-190 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | KFW-771 |
| Кермо | Алюмінієвий .680mm |
| Колір (додатковий) | Помаранчевий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*118 |
| Манетки (Ручки перемикання) | ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | Алюмінієвий обід FAT Bike. W - 87MM |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TY300D |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | SY-B066,26*4.0 |
| Покришка (передня) | SY-B066,26*4.0 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-17 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серія | Crossover |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*3/32*24*34*42T*170MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 12 200 ₴

![Велосипед Titan Crossover 26" 17" Помаранчевий-Чорний [264TWFT21-003616], фото 2](https://images.prom.ua/7379099929_w159_h159_velosiped-titan-crossover.jpg)
![Велосипед Titan Crossover 26" 17" Помаранчевий-Чорний [264TWFT21-003616], фото 3](https://images.prom.ua/7379099930_w159_h159_velosiped-titan-crossover.jpg)
![Велосипед Titan Crossover 26" 17" Помаранчевий-Чорний [264TWFT21-003616], фото 4](https://images.prom.ua/7379099931_w159_h159_velosiped-titan-crossover.jpg)
![Велосипед Titan Crossover 26" 17" Помаранчевий-Чорний [264TWFT21-003616], фото 5](https://images.prom.ua/7379099933_w159_h159_velosiped-titan-crossover.jpg)
![Велосипед Titan Crossover 26" 17" Помаранчевий-Чорний [264TWFT21-003616], фото 6](https://images.prom.ua/7379099935_w159_h159_velosiped-titan-crossover.jpg)
![Велосипед Titan Crossover 26" 17" Помаранчевий-Чорний [264TWFT21-003616], фото 7](https://images.prom.ua/7379099936_w159_h159_velosiped-titan-crossover.jpg)
![Велосипед Titan Crossover 26" 17" Помаранчевий-Чорний [264TWFT21-003616], фото 8](https://images.prom.ua/7379099937_w159_h159_velosiped-titan-crossover.jpg)
