![Велосипед Cannon 26"17" Чорний-Помаранчовий [26WRM21-003965], фото 1](https://images.prom.ua/7379099554_velosiped-cannon-2617.jpg)
Велосипед Cannon 26"17" Чорний-Помаранчовий [26WRM21-003965]
- Немає в наявності
- Код: 26WRM21-003965
11 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CROSS Stinger 26" 15" Рожевий [26СTS-004313]
| Основні | |
|---|---|
| Розмір рами | 17" |
| Хід вилки | 110 мм |
| Виробник | Cross |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий - 90мм |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | SHIMANO ST-EF41 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | 22 - 2*125mm чорні |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Зростання для модуля підбору | 175-190 |
| Кермо | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Помаранчевий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Пляшка, пляшкотримач |
| Кількість швидкостей | 24 швидкості |
| Ланцюг | KMC Z7 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Подвійний алюмінієвий обід 26 |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TY200D |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ50 |
| Покришка (задня) | WANDA - 26X1.95 |
| Покришка (передня) | WANDA - 26X1.95 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рульова колонка | ST-D10 |
| Рік | 2021 |
| Серія | Duro |
| Система шатунів | Prowheel |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 11 990 ₴

![Велосипед Cannon 26"17" Чорний-Помаранчовий [26WRM21-003965], фото 2](https://images.prom.ua/7379099556_w159_h159_velosiped-cannon-2617.jpg)
