![Велосипед Cross XC2617 26" 17" Синій-Рожевий-Білий [26CJAS-003408], фото 1](https://images.prom.ua/7379097636_velosiped-cross-xc2617.jpg)
Велосипед Cross XC2617 26" 17" Синій-Рожевий-Білий [26CJAS-003408]
- Немає в наявності
- Код: 26CJAS-003408
10 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CrossBike Empire 26"15" Білий-Голубий [26CJPr-004380]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 17" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM |
| Втулка (передня) | M10*14G*36H*100*108mm, з ексцентриком:108mm, алюмінієва |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | LOGAN DX-2012 |
| Гальмо (переднє) | DX-2012 (Logan) |
| Гальмівні ручки | SUNSHINE SSY-24, Алюмінієва |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | NECO N2 |
| Касета | Shimano TZ21. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір (додатковий)2 | Білий |
| Колір рами (основний) | Рожевий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*110 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі NECO WP-625. |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-TZ30 31.8MM, верхня тяга |
| Покришка (задня) | WANDA P1226 |
| Покришка (передня) | WANDA P1226 |
| Підсідельний штир | 27.2*300 алюмінієвий із замком Cross |
| Рама | Cross - alu - 17 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серія | XC2619 |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL MA-AD43+ .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
| Хід вилки | хід 60 мм |
- Ціна: 10 900 ₴

![Велосипед Cross XC2617 26" 17" Синій-Рожевий-Білий [26CJAS-003408], фото 2](https://images.prom.ua/7379097637_w159_h159_velosiped-cross-xc2617.jpg)
![Велосипед Cross XC2617 26" 17" Синій-Рожевий-Білий [26CJAS-003408], фото 3](https://images.prom.ua/7379097638_w159_h159_velosiped-cross-xc2617.jpg)
![Велосипед Cross XC2617 26" 17" Синій-Рожевий-Білий [26CJAS-003408], фото 4](https://images.prom.ua/7379097639_w159_h159_velosiped-cross-xc2617.jpg)
![Велосипед Cross XC2617 26" 17" Синій-Рожевий-Білий [26CJAS-003408], фото 5](https://images.prom.ua/7379097640_w159_h159_velosiped-cross-xc2617.jpg)
