![XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405], фото 1](https://images.prom.ua/7379097621_xc2421-2022-24-12-pomaranchovij-bilij-24cjas-003405.jpg)
XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405]
- Немає в наявності
- Код: 24CJAS-003405
10 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Cross Milano 24"12" Рожевий-Білий [24CJAS-003422]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Cross, Алюміній |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM |
| Втулка (передня) | з ексцентриком |
| Вік | Підліток |
| Гальмо (Заднє) | LOGAN DX-2012 |
| Гальмо (переднє) | DX-2012 (Logan) |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 6 місяців |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Діаметр коліс | 24" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | NECO N2 |
| Касета | Shimano MF-TZ21 |
| Кермо | Cross, Алюміній |
| Колір (додатковий) | Помаранчевий |
| Колір рами (основний) | Білий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*102 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-402 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Покришка (задня) | WANDA P1226 |
| Покришка (передня) | WANDA P1226 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cross - Alu - 12 |
| Розмір рами | 12" |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2022 |
| Серія | XC2419 |
| Система шатунів | PROWHEEL PRO-V32PP 1/2*3/32*32*152mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
| Хід вилки | 60 мм |
- Ціна: 10 900 ₴

![XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405], фото 2](https://images.prom.ua/7379097622_w159_h159_xc2421-2022-24-12-pomaranchovij-bilij-24cjas-003405.jpg)
![XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405], фото 3](https://images.prom.ua/7379097623_w159_h159_xc2421-2022-24-12-pomaranchovij-bilij-24cjas-003405.jpg)
![XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405], фото 4](https://images.prom.ua/7379097624_w159_h159_xc2421-2022-24-12-pomaranchovij-bilij-24cjas-003405.jpg)
![XC2421-2022-24-12-Помаранчовий-Білий [24CJAS-003405], фото 5](https://images.prom.ua/7379097625_w159_h159_xc2421-2022-24-12-pomaranchovij-bilij-24cjas-003405.jpg)
