![Велосипед Titan Bergamo NX 3 sp 26" 17" Латте [26TWCT-006070], фото 1](https://images.prom.ua/7379097241_velosiped-titan-bergamo.jpg)
Велосипед Titan Bergamo NX 3 sp 26" 17" Латте [26TWCT-006070]
- В наявності
- Код: 26TWCT-006070
10 816 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Crossbike Next 2025 26" 12" Чорний-Зелений [26СTA-005609]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 17" |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Titan" |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | falcon, Stal |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Вік | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Kenli картридж |
| Касета | SHIMANO NEXUS 16T |
| Кермо | Сталевий .580mm |
| Колір (додатковий) | Лате |
| Колір рами (основний) | Лате |
| Ланцюг | TEC,C1 96L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMNAO,NEXUS 3SPD |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO, NEXUS 3SPD |
| Покришка (задня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - alu-17 |
| Рульова колонка | NECO H112N |
| Рік | 2024 |
| Серія | Bergamo |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спиці | 14 G |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип рами | Міський |
- Ціна: 10 816 ₴

![Велосипед Titan Bergamo NX 3 sp 26" 17" Латте [26TWCT-006070], фото 2](https://images.prom.ua/7379097242_w159_h159_velosiped-titan-bergamo.jpg)
![Велосипед Titan Bergamo NX 3 sp 26" 17" Латте [26TWCT-006070], фото 3](https://images.prom.ua/7379097243_w159_h159_velosiped-titan-bergamo.jpg)
![Велосипед Titan Bergamo NX 3 sp 26" 17" Латте [26TWCT-006070], фото 4](https://images.prom.ua/7379097244_w159_h159_velosiped-titan-bergamo.jpg)
