![Велосипед Cross Elite 26" 17" Білий [26CJCT-003542], фото 1](https://images.prom.ua/7379096252_velosiped-cross-elite.jpg)
Велосипед Cross Elite 26" 17" Білий [26CJCT-003542]
- Немає в наявності
- Код: 26CJCT-003542
10 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CROSSBIKE Spark D-Al 26" 13" Чорний-Червоний [26CJPr-004462]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 17" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | 26"Амортизаційна вилка, сталь 25.4*28.6*30*232MM, безрізьбова |
| Виніс руля | 28 - 6*31 - 8 Вінос - 80 мм "Cross" |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | 3/8*14G*36H*100*150mm, сталь |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | SPARKLE VB-978DK |
| Гальмо (переднє) | VB-978DK (Sparkle) |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Діаметр коліс | 26" |
| Задній амортизатор | Немає |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | Shimano TZ21. 7 SP |
| Кермо | Сталь 650 * 22 - 2 * 25 - 4 * 1 - 2T. H - 30MM |
| Колір (додатковий) | Білий |
| Колір рами (основний) | Білий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*110 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 21speed |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-TX50, 31.8MM, верхня тяга |
| Покришка (задня) | K1153, 26X2.125 |
| Покришка (передня) | K1153, 26X2.125 |
| Підлога для модуля підбору | Жіночий |
| Підсідельний штир | 27.2 X350 X1.2T, сталевий |
| Рама | Cross - alu - 17 |
| Рульова колонка | NECO 1-1/8*44*30 без різьбова |
| Рік | 2022 |
| Серія | Elite |
| Система шатунів | Сталевий шатун 1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Міський |
- Ціна: 10 300 ₴

![Велосипед Cross Elite 26" 17" Білий [26CJCT-003542], фото 2](https://images.prom.ua/7379096253_w159_h159_velosiped-cross-elite.jpg)
![Велосипед Cross Elite 26" 17" Білий [26CJCT-003542], фото 3](https://images.prom.ua/7379096255_w159_h159_velosiped-cross-elite.jpg)
![Велосипед Cross Elite 26" 17" Білий [26CJCT-003542], фото 4](https://images.prom.ua/7379096257_w159_h159_velosiped-cross-elite.jpg)
![Велосипед Cross Elite 26" 17" Білий [26CJCT-003542], фото 5](https://images.prom.ua/7379096260_w159_h159_velosiped-cross-elite.jpg)
![Велосипед Cross Elite 26" 17" Білий [26CJCT-003542], фото 6](https://images.prom.ua/7379096263_w159_h159_velosiped-cross-elite.jpg)
![Велосипед Cross Elite 26" 17" Білий [26CJCT-003542], фото 7](https://images.prom.ua/7379096264_w159_h159_velosiped-cross-elite.jpg)
