![Велосипед Cross Hunter 26" 15" Неоновий жовтий [26CJA-000301], фото 1](https://images.prom.ua/7379096206_velosiped-cross-hunter.jpg)
Велосипед Cross Hunter 26" 15" Неоновий жовтий [26CJA-000301]
- Немає в наявності
- Код: 26CJA-000301
10 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Cross XC2617 26" 17" Синій-Рожевий-Білий [26CJAS-003408]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 15" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина 50мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Втулка (передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Зростання для модуля підбору | 130-145 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:650mm |
| Колір рами (основний) | Неоновий жовтий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*108 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі NECO WP-625. |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ50 пряма установка, довга лапка |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ50 |
| Покришка (задня) | WANDA P1226 |
| Покришка (передня) | WANDA P1226 |
| Підлога для модуля підбору | Хлопчик |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Cross - alu-15 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серія | Hunter |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*152mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 10 300 ₴

![Велосипед Cross Hunter 26" 15" Неоновий жовтий [26CJA-000301], фото 2](https://images.prom.ua/7379096207_w159_h159_velosiped-cross-hunter.jpg)
![Велосипед Cross Hunter 26" 15" Неоновий жовтий [26CJA-000301], фото 3](https://images.prom.ua/7379096208_w159_h159_velosiped-cross-hunter.jpg)
![Велосипед Cross Hunter 26" 15" Неоновий жовтий [26CJA-000301], фото 4](https://images.prom.ua/7379096209_w159_h159_velosiped-cross-hunter.jpg)
![Велосипед Cross Hunter 26" 15" Неоновий жовтий [26CJA-000301], фото 5](https://images.prom.ua/7379096210_w159_h159_velosiped-cross-hunter.jpg)
![Велосипед Cross Hunter 26" 15" Неоновий жовтий [26CJA-000301], фото 6](https://images.prom.ua/7379096211_w159_h159_velosiped-cross-hunter.jpg)
