
Санки "Ну погоди" з ручкою (синій,зелений, бордовий)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100150
868 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
довжина — 74 см,
ширина — 38 см,
висота ручки — 93 см,
висота спинки — 22 см,
ширина спинки — 46 см.
Санки з ручкою-штовхачем колір синій, ручка знімна, спинка знімна.
Особливості санок: дитячі, зі знімною ручкою, сталева трубчаста конструкція, труба покрита надійною порошковою фарбою, сидіння з букових лакованих рейок, знімна спинка, до комплекту входить мотузка. Допустима вага: 50 кг. Вага санок: 3,7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 74 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 93 см |
| Маса | 4 кг |
- Ціна: 868 ₴



