
Шина 3.00-10 General 502, TL
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-8528
523 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 3.00-10 General Z смужка, TL це бюджетна покришка, яка досить добре поводиться в експлуатації, має певну м'якість і зносостійкість і є чудовим варіантом у своєму ціновому діапазоні. Цей різновид протектора належить до дорожньої спортивної гуми, вона призначена виключно для поїздок асфальтом і має мінімальні канавки для відведення води з плями контакту, такий протектор дає впоратися з дрібним дощем або росом і збереже стійкість транспортного засобу, також така гума максимально швидко прогріватися й дає змогу дуже швидко отримати максимальне зчеплення. Але вона не здатна впоратися навіть із середнім дощем, тому його доведеться перечекати. Це безкамерна покришка, вона призначена для встановлення без камери, за умови використання відповідного диска, але за потреби її можна встановити й замість камерної покришки, доукомплектувавши камерою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індекс навантаження шини | 47 |
| Індекс швидкості | J |
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Повнопрофільна шина | Ні |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип комплектуючого | Покришка |
- Ціна: 523 ₴

