
Камера для велосипеда 20x2.30/2.40/2.50 Chaoyang, 48 мм A/V, прямий вентиль
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VK003016
121 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера для велосипеда 20x2.30/2.40/2.50 Chaoyang, 48 мм A/V, прямий вентиль прямий вентиль виготовлена з якісного каучуку та має чудові експлуатаційні характеристики, за потреби її можна заклеїти. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має чудову еластичність і легко встановлюється у Ваше колесо. Під час встановлення потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має стандартний автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид камери | Універсальні |
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип ніпеля | Автомобільний (AV) |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 50 мм |
| Діаметр | 156 мм |
- Ціна: 121 ₴

