
Покришка для мотоблока 5.00-12 ZG-B MAX, TT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-8050
1 210 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка для мотоблока 5.00-12 ZG-B MAX, TT — це бюджетна покришка, яка досить добре поводиться в експлуатації, має певну м'якість і зносостійкість і є чудовим варіантом у своєму ціновому діапазоні. Ця покришка є дорожньою, вона призначена для максимально комфортної їзди, практично в будь-яку погоду, асфальтованими дорогами. Такий тип покришки має достатню кількість неглибоких канавок для відведення води з плями контакту, що дає змогу завжди зберігати стійке положення транспортного засобу та без жодних нюансів рухатися в будь-яку погоду, але все ж з'їжджати з асфальтованих доріг на такій покришці не варто. Ця покришка може використовуватися тільки з камерою її Ви можете докупити в нас у магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камера |
| Ширина шини | 5" |
| Індекс швидкості | K |
| Індекс навантаження шини | 81 |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 465 кг |
| Тип комплектуючого | Покришка |
- Ціна: 1 210 ₴

