
Шина для мотоблока 5.00-10 Куточок із камерою, TT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-6572
1 045 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка 5.00 10 призначена для мопедів, моторолерів, скутерів, мотоциклів, тачок, причепів та іншої пересувної техніки. Вона має чудові показники зносостійкості, завдяки чому слугуватиме Вам тривалий час. І навіть за такої легкості вона залишається досить м'якою, що дає змогу легко гасити всі нерівності дорожнього покриття. В її складі використовується велика кількість чистої гуми, що й дає змогу досягти їй таких чудових характеристик. Під час вибору потрібно знати розміри, які написані у Вас на старій покришці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 280 кг |
| Тип комплектуючого | Покришка |
- Ціна: 1 045 ₴

