
Колесо поліуретанове поворотне на штирі 50 мм (d-10 mm)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-8140
91 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо поворотне для меблів має диск, відлитий із поліаміду та шину з поліуретану, а в вісь встановлений подвійний кульковий підшипник. Сам поворотний механізм має 2 частини кронштейн і штир із різзю для фіксації колеса. Ці 2 частини з'єднані між собою і в місці з'єднання встановлено кульковий підшипник закритим пильовиком. Таке поєднання дає неймовірну плавність ходу та дуже легко повертати об'єкти на таких колесах, водночас колеса не залишає жодних слідів на покритті підлоги. Цей тип колеса використовується в меблевому виробництві, офісній та медичній техніці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал диска | Поліамід |
| Ширина | 25 см |
| Діаметр | 50 мм |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Поліуретан |
| Навантаження на колесо | 50 кг |
| Висота до кронштейна | 73 мм |
| Висота штиря | 25 мм |
- Ціна: 91 ₴

