
Колесо для візка 3.00-4, пінополіуретан, 20 вісь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4732
406 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка колеса виготовлена з якісного пінополіуретану, це чудовий матеріал для виготовлення покришки, така покришка не боїться гострих речей на своєму шляху, адже її неможливо проколоти. Так само така покришка дуже еластична та добре поглинає удари від нерівностей на Вашому шляху. Диск виготовлений із якісного пластику. У ступці встановлений роликовий підшипник по всій довжині маточини. Вам більше не доведеться качати колеса та боятися їх проколоти, Ви зможете спокійно працювати не думаючи про це. Перед купівлею дивіться в характеристиках діаметр осі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 64 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 406 ₴

