
Візок-кравчучка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3381
507 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок (кравчучка) це маленький помічник у будь-якому домашньому господарстві, він займає обмаль місця в складеному стані і водночас досить його розкласти й можна з легкістю перевозити досить великі вантажі. Вона має спеціальні розкладні частини, які збільшують вантажний майданчик. Колеса виготовлені з поліуретану та покриті гумою для гарного контакту з поверхнею. Візок постачається в розібраному вигляді та має гумку для фіксації вантажу в комплекті. Візок можна дуже легко зібрати для цього досить одягнути колеса та вставити металеві шплінти та Ваш помічник готовий до роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 20 кг |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 2.2 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 350 мм |
- Ціна: 507 ₴

