
Колесо пенополиуретан 13х5.00-6
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3242
812 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пінополіуретанове колесо має покришку, яка зроблена з якісного пінополіуретану та диск виготовлене з якісної сталі, завдяки цьому колесо не боїться гострих предметів на дорозі та має оптимальну м'якість, щоб поглинати нерівності поверхні. Колесо має стандартні розміри та підходить для будь-якої тачки або візка від звичайної садової до важкої вантажної. У ступці колеса вставлено два якісні підшипники, залишається тільки одягнути на вісь і зафіксувати колесо. Перед купівлею дивіться в характеристиках діаметр осі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 78 мм |
| Діаметр | 310 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 500 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Пінополіуретан |
| Ширина | 101 мм |
- Ціна: 812 ₴

