
Покришка для мотоблоків 4.00-8, з камерою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2835
12,35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка з 45 відсотковим вмістом чистої гуми набагато краща та щільніша за свої стандартні аналоги. Вона м'якша та не боїться низьких температур, у неї дуже міцний протектор і корт, що забезпечує їй надійніший захист від проколів. Покришки мають стандартний розмір і легко сідають на будь-який диск відповідного діаметра. Ця покришка має гарніші технічні властивості, на відміну від звичайної, тому вона слугуватиме набагато довше. Здійснити заміну покришки можна навіть у домашніх умовах без допомоги фахівців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камера |
| Ширина шини | 4" |
| Індекс швидкості | A4 |
| Індекс навантаження шини | 40 |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Призначення | Селхоспотехніка |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 8" |
| Тип комплектуючого | Покришка з камерою |
- Ціна: 12,35 ₴

