
Велосипед спортивний 26" Profi PHANTOM моко
- В наявності
- Код: G26PHANTOM A26.1
12 342 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВЕЛОСІПЕД СПОРТИВНИЙ 26Д. MTB PHANTOM DD моко
ОПИС ТОВАРУ
|
Велосипед зібраний у заводській упаковці 90% збирання
Залишається прикрутити передні колесо, кермо, сідло та педалі

,
.
ДОСТАВКА ДЕТСКИХ І СПОРТИВНИХ ТОВАРОВ ПО ТЕРРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
ОТПРАВКА В ДЕНЬ ЗАКАЗА ПРИ НАЛИЧИИ ТОВАРА НА СКЛАДЕ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 19" |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | ЧОРНО-СІРИЙ |
- Ціна: 12 342 ₴









