![Велосипед Cross Leopard 27,5*4,5" 18" Чорний-Синій [274CJS-005029], фото 1](https://images.prom.ua/7379104119_velosiped-cross-leopard.jpg)
Велосипед Cross Leopard 27,5*4,5" 18" Чорний-Синій [274CJS-005029]
- Немає в наявності
- Код: 274CJS-005029
15 500 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 18" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Cross-stell-reg |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | GL-A42R 3/8*36H*13G*180*220mm, сталь |
| Втулка (передня) | GL-A42F 3/8*13G*36H*140*180, сталь |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Грипси | JD-196 L:120MM |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Каретка | картридж |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталевий .680mm |
| Ланцюг | FFC Z51 1/2*3/32*118 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Ободи | Алюмінієвий |
| Педалі | NECO WP-931A |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Покришка (задня) | CHAOYANG H-5176 |
| Покришка (передня) | CHAOYANG H-5176 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рульова колонка | 1 1/8*44 *30MM H:9 |
| Система шатунів | 1/2*3/32*36T*170L, 9/16, Сталевий шатун |
| Спиці | 14 G |
| Сідло | Cros - MTB |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рами | Гірський |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Вік | Дорослий, Підлітковий |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Матеріал рами | Сталь |
| Рама | Cross - ste-18 |
| Рік | 2024 |
| Серія | Leopard |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
- Ціна: 15 500 ₴

![Велосипед Cross Leopard 27,5*4,5" 18" Чорний-Синій [274CJS-005029], фото 2](https://images.prom.ua/7379104120_w159_h159_velosiped-cross-leopard.jpg)
![Велосипед Cross Leopard 27,5*4,5" 18" Чорний-Синій [274CJS-005029], фото 3](https://images.prom.ua/7379104121_w159_h159_velosiped-cross-leopard.jpg)
![Велосипед Cross Leopard 27,5*4,5" 18" Чорний-Синій [274CJS-005029], фото 4](https://images.prom.ua/7379104122_w159_h159_velosiped-cross-leopard.jpg)
![Велосипед Cross Leopard 27,5*4,5" 18" Чорний-Синій [274CJS-005029], фото 5](https://images.prom.ua/7379104123_w159_h159_velosiped-cross-leopard.jpg)
