![Велосипед Titan Calypso 24" 11" Темно зелений-Блакитний [24TJA-004698], фото 1](https://images.prom.ua/7379124933_velosiped-titan-calypso.jpg)
Велосипед Titan Calypso 24" 11" Темно зелений-Блакитний [24TJA-004698]
- В наявності
- Код: 24TJA-004698
7 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Titan DRONE 24"11" Фіолетовий-Чорний [24TJA-004710]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 11" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | Алюмінієвий винос, довжина: 50mm |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180 мм |
| Втулка (передня) | M9з ексцентриком, сталь; |
| Вік | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Діаметр коліс | 24" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Блакитний |
| Колір рами (основний) | Зелений |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30, 1/2*3/32*104 |
| Манетки (Ручки перемикання) | EF51 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | Подвійний алюмінієвий обід |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 24X2.125 чорна |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 24X2.125 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan-alu-11 |
| Серія | CALYPSO |
| Система шатунів | Алюмінієвий |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 7 900 ₴

![Велосипед Titan Calypso 24" 11" Темно зелений-Блакитний [24TJA-004698], фото 2](https://images.prom.ua/7379124934_w159_h159_velosiped-titan-calypso.jpg)
![Велосипед Titan Calypso 24" 11" Темно зелений-Блакитний [24TJA-004698], фото 3](https://images.prom.ua/7379124935_w159_h159_velosiped-titan-calypso.jpg)
![Велосипед Titan Calypso 24" 11" Темно зелений-Блакитний [24TJA-004698], фото 4](https://images.prom.ua/7379124936_w159_h159_velosiped-titan-calypso.jpg)
![Велосипед Titan Calypso 24" 11" Темно зелений-Блакитний [24TJA-004698], фото 5](https://images.prom.ua/7379124937_w159_h159_velosiped-titan-calypso.jpg)
