![Велосипед CrossBike Legion 24" 11" Білий [24CJS-005225], фото 1](https://images.prom.ua/7379121520_velosiped-crossbike-legion.jpg)
Велосипед CrossBike Legion 24" 11" Білий [24CJS-005225]
- Немає в наявності
- Код: 24CJS-005225
6 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Cross FAST 24" 12" Чорний-Червоний-Білий [24CJS-005724]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Розмір рами | 11" |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Стальна ригідна вилка 26*28.6 |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | SUNSHINE SSY-17A, алюмінієва |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 6 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 24" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталевий .650mm |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*110 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Покришка (задня) | WANDA P1226 |
| Покришка (передня) | WANDA P1226 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Система шатунів | 1/2*3/32* 36T*152mm*9/16, покритий пластиком сталевий шатун |
| Спиці | 14 G |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
| Вага велосипеда | 14 кг |
| Вік | Підліток |
| Колір рами (основний) | Білий |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Матеріал рами | Сталь |
| Рама | Cross-ste-11 |
| Рік | 2024 |
| Серія | Legion |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Тип амортизації | Хардтейл |
- Ціна: 6 990 ₴

![Велосипед CrossBike Legion 24" 11" Білий [24CJS-005225], фото 2](https://images.prom.ua/7379121521_w159_h159_velosiped-crossbike-legion.jpg)
![Велосипед CrossBike Legion 24" 11" Білий [24CJS-005225], фото 3](https://images.prom.ua/7379121522_w159_h159_velosiped-crossbike-legion.jpg)
![Велосипед CrossBike Legion 24" 11" Білий [24CJS-005225], фото 4](https://images.prom.ua/7379121523_w159_h159_velosiped-crossbike-legion.jpg)
