![Велосипед Crossbike Dragster Rigid 24" 11" Чорний-Зелений [24CJPr-005216], фото 1](https://images.prom.ua/7379120248_velosiped-crossbike-dragster.jpg)
Велосипед Crossbike Dragster Rigid 24" 11" Чорний-Зелений [24CJPr-005216]
- Немає в наявності
- Код: 24CJPr-005216
6 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CrossBike STORM 24" 12" Синій [24CJPr-005766]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Розмір рами | 11" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Cross-stell-reg |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Втулка (передня) | M9з ексцентриком, сталь; |
| Вік | Підліток |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Діаметр коліс | 24" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталевий, довжина: 650mm |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Зелений |
| Комплектація | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*108 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 24X2.125 чорна |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 24X2.125 |
| Підсідельний штир | Сталь 27-2 X250 X1-4T |
| Рама | crossbike-alu-11 |
| Рульова колонка | 22.2*30*27MM, H:34MM |
| Рік | 2024 |
| Серія | Drag |
| Система шатунів | 1/2*3/32* 42T*152мм*9/16, сталевий шатун із подвійним пластиковим покриттям |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 6 400 ₴

![Велосипед Crossbike Dragster Rigid 24" 11" Чорний-Зелений [24CJPr-005216], фото 2](https://images.prom.ua/7379120249_w159_h159_velosiped-crossbike-dragster.jpg)
![Велосипед Crossbike Dragster Rigid 24" 11" Чорний-Зелений [24CJPr-005216], фото 3](https://images.prom.ua/7379120250_w159_h159_velosiped-crossbike-dragster.jpg)
![Велосипед Crossbike Dragster Rigid 24" 11" Чорний-Зелений [24CJPr-005216], фото 4](https://images.prom.ua/7379120252_w159_h159_velosiped-crossbike-dragster.jpg)
![Велосипед Crossbike Dragster Rigid 24" 11" Чорний-Зелений [24CJPr-005216], фото 5](https://images.prom.ua/7379120253_w159_h159_velosiped-crossbike-dragster.jpg)
